Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdzie był przez 8 ostatnich lat jak policja strzelała z broni gładkolufowej do ludzi i pałowała, gdzie panie kolego pan był, kogo pan wspiera tych co niszczyli Polskę przez 8 lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosowałem nigdy na PIS i żałuję. Ten Kaczyński to facet z jajami - nie tak jak te inne oszusty, co mają Polaków za debili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Czy widzicie, że tu chodzi o to, że oni nie mogą się pogodzić, że zostali odsunięci od władzy? I sa gotowi przy pomocy ich niemieckich mocodawców zrobić zamach na demokratycznie wybrane władze w Polsce???
  Nie, nie widzimy! Natomiast widzimy, że pisopaci JUŻ ZROBILI zamach na demokratyczne instytucje demokratycznego państwa - wypełniając instrukcje ich rosyjskich mocodawców. Pisopaci prowadzą Polskę tam, gdzie już dawno jest nasz wschodni sąsiad...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi tego człowieka.Niby swoje przeżył i walczył o zmianę systemu na sprawiedliwy, uczciwy.PiS proponuje polakom demokrację upodmiatawiającą obywatela i do tego potrzebne są zmiany które bolą (szczególnie tych mocno ustawionych).Udział sedziów TK w tworzeniu bezprawia w imię prawa w całości dyskwalifikuje tych ludzi do zasiadania na takich stołkach.A nas obywateli codziennie bombardują :Petru...kupujcie wodę cukier!!po co ?na wojnę?Wałęsa...mówi o wojnie i wielu innych tego typu nawołuje do oddania krwi za ich koryta!!W Warszawie KOD organizuje demonstracje kompletnie bezplciowe, braku idei i uwzgledniające problemy polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie był przez 8 ostatnich lat jak policja strzelała z broni gładkolufowej do ludzi i pałowała, gdzie panie kolego pan był, kogo pan wspiera tych co niszczyli Polskę przez 8 lat ?
 
Nie głosowałem nigdy na PIS i żałuję. Ten Kaczyński to facet z jajami - nie tak jak te inne oszusty, co mają Polaków za debili
  A wy myślicie, że jak będziecie swoje brednie wypisywać wielokrotnie co kilka minut - to staną się one prawdą? Wprawdzie tak twierdził wasz ideowy guru - Goebbels, ale rzeczywistość pokazała, że nie miał racji a historia wywaliła go na śmietnik - gdzie zresztą jest miejsce dla oszołomów z PiS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petru namówił mnie na kredyt we frankach. A na co namówił tych oszołomów z KOD?
A gdzie masz swój rozum...?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś to przeżyjemy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosowałem nigdy na PIS i żałuję. Ten Kaczyński to facet z jajami - nie tak jak te inne oszusty, co mają Polaków za debili
  A ja zagłosowałem na PiS i też żałuję, bo nie spodziewałem się, że przykładam ręki do utworzenia Nocnej Rzeczpospolitej Bolszewickiej! Na dokładkę kiedy u spowiedzi ujawniłem księdzu swoje rozterki - ten mnie zwymyślał, kazał kochać prezesa a na koniec nie dał rozgrzeszenia, tylko zapowiedział, żebym po miesiącu ponownie doń przyszedł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosowałem nigdy na PIS i żałuję. Ten Kaczyński to facet z jajami - nie tak jak te inne oszusty, co mają Polaków za debili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie był przez 8 ostatnich lat jak policja strzelała z broni gładkolufowej do ludzi i pałowała, gdzie panie kolego pan był, kogo pan wspiera tych co niszczyli Polskę przez 8 lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi tego człowieka.Niby swoje przeżył i walczył o zmianę systemu na sprawiedliwy, uczciwy.PiS proponuje polakom demokrację upodmiatawiającą obywatela i do tego potrzebne są zmiany które bolą (szczególnie tych mocno ustawionych).Udział sedziów TK w tworzeniu bezprawia w imię prawa w całości dyskwalifikuje tych ludzi do zasiadania na takich stołkach.A nas obywateli codziennie bombardują :Petru...kupujcie wodę cukier!!po co ?na wojnę?Wałęsa...mówi o wojnie i wielu innych tego typu nawołuje do oddania krwi za ich koryta!!W Warszawie KOD organizuje demonstracje kompletnie bezplciowe, braku idei i uwzgledniające problemy polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy widzicie, że tu chodzi o to, że oni nie mogą się pogodzić, że zostali odsunięci od władzy? I sa gotowi przy pomocy ich niemieckich mocodawców zrobić zamach na demokratycznie wybrane władze w Polsce???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie był przez 8 ostatnich lat jak policja strzelała z broni gładkolufowej do ludzi i pałowała, gdzie panie kolego pan był, kogo pan wspiera tych co niszczyli Polskę przez 8 lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA na ten KOD! Robią nas w konia!   Polecam wysłuchać. Warto: https://www.youtube.com/watch?v=pH5BBKHKlQ8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy pan działacz odezwał się chociaż raz i zaprotestował jak przez 8 lat platforma kradła i kłamał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiany w tym kraju są KONIECZNE,ale styl w jakim są przeprowadzane dla mnie jest nie do zaakceptowania!Język Jarosława Kaczyńskiego ubliża wielu Polakom.Prezydent niewidoczny,nieobecny,nieobiektywny w ocenach i decyzjach istotnych dla kraju i normalnego funkcjonowania państwa,zdominowany tak jak i premier przez prezesa.A co do gorszego sortu ludzi to w szeregach PiS,PO,Kukiz 15 i Nowoczesnej czy PSL też znajdziemy.Jednej już nie zniosę-szkaradne babsko,odpychające swoim wyglądem i zachowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie był przez 8 ostatnich lat jak policja strzelała z broni gładkolufowej do ludzi i pałowała, gdzie panie kolego pan był, kogo pan wspiera tych co niszczyli Polskę przez 8 lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę sobie wykorzystać wypowiedź młodego pokolenia. Może warto posłuchać młodszych.Nie pozwalają sobie wkładać do głowy zmanipulowanych info. ' W mediach jak zwykle nadinterpretacja tego co powiedział Jarkacz, słuchałam całej jego wypowiedzi, w której odniósł się do historii Polski, mówiąc , że w naszym kraju zawsze byli ludzie, którzy szkodzili dobru swej ojczyzny, ale większość Polaków, to ludzie wspaniali, a zdrajcy, którzy też oczywiście byli to taki gorszy sort Polaków. Gdzie wiec tu mowa o obrażaniu, Ci co teraz tak krzyczą, nie oglądają TV Republika, a tylko tam był ten wywiad, więc znają tę wypowiedź z drugiej ręki'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli trawisz Terlikowskiego to oglądaj TV Republika,ale mnie na siłę nikt nie uszczęśliwi ponieważ fanatyków nie znoszę. Zdecydowanie wybiorę konkurencyjną TV Trwam. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan już wcześniej nie ukrywał swoich sympatii http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000161965,marszalkowie-agitowali-za-komorowskim-niby-nic-w-tym-dziwnego-ale.html. Nie oceniam, ale mówienie o jego bezstronności podobnie jak w przypadku wielu innych jest nadużyciem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...